O spoločnosti Tensar

O spoločnosti Tensar

Spoločnosť Tensar so sídlom v Alpharetta v štáte Georgia poskytuje riešenia pre rozvoj stavebných pozemkov a ďalšie technológie prostredníctvom svojich dcérskych spoločností, ktoré sú v úplnom vlastníctve a majú vedúce postavenie na trhu: Tensar® International Corporation a Geopier Foundation Company®. Tensar Corporation vlastní od apríla 2022 spoločnosť Commercial Metals Company (CMC), výrobca ocele a kovov so sídlom v Irvingu v Texase.

Naše riešenia vytvárajú rýchlejšiu a lepšiu hodnotu pre zákazníkov. V porovnaní s konvenčnými riešeniami zameranými na rozvoj stavebných pozemkov, sa technológie Tensar inštalujú rýchlejšie, majú vyšší výkon, zostávajú spoľahlivé v priebehu času a sú nákladovo efektívnejšie. Tieto výhody spolu vytvárajú vyššiu celkovú hodnotu prostredníctvom úspor nákladov pred a počas celého životného cyklu, ako aj úspory času a zvýšenej udržateľnosti.

Naše riešenia sú založené na pokročilých technológiách, ktoré zahŕňajú vysokovýkonné, patentované produkty, ako sú geomreže Tensar a riešenia Geopier Rammed Aggregate Pier®. Výroba týchto vysokovýkonných produktov si vyžaduje základnú odbornosť v niekoľkých sofistikovaných procesných technológiách.

Stručne povedané, Tensar ponúka špičkové riešenia, ktoré šetria čas a peniaze pri každom projekte.

Globálny dosah

Spoločnosť Tensar  poskytuje  riešenia založené na unikátnych technologických základoch, na použitie pre bežné aplikácie rozvoja stavebných pozemkov v celosvetovom meradle. Máme viac ako 120 pracovníkov pre rozvoj podnikania v 16 krajinách: Spojené štáty americké, Kanada, Spojené kráľovstvo, Austrália, Čína, Česká republika, Dubaj, Francúzsko, Nemecko, Indonézia, Malajzia, Holandsko, Poľsko, Rusko, Saudská Arábia a Španielsko. Títo sú ďalej dopĺňaný stovkami zástupcov a distribútorov. Táto rozsiahla sieť poskytuje najširšiu stopu v odvetví a je schopná rýchlo poskytnúť riešenia na mieru pre lokality kdekoľvek na svete.

Na zabezpečenie jednoduchej dostupnosti našich riešení má Tensar Corporation štyri výrobné miesta po celom svete:

 • Morrow, Georgia, Spojené štáty americké
 • Blackburn, Anglicko, Spojené kráľovstvo
 • Wuhan, Čína
 • Petrohrad, Rusko


Tieto výrobné závody zásobujú celosvetovú sieť distribútorov a lokálnych skladov. Ku dnešnému dňu boli riešenia Tensar aplikované vo viac ako 85 krajinách sveta.

Naše hodnoty

Naša vízia: byť svetovým lídrom v poskytovaní dôveryhodných inovatívnych riešení, ktoré posilňujú a stabilizujú povrch zeme, vďaka čomu bude náš svet bezpečnejším a udržateľnejším miestom pre budúce generácie.

Naša misia: byť preferovaným dôveryhodným partnerom našich zákazníkov s ponukou osvedčených technických riešení dodávaných pod globálnou značkou, ktoré pomáhajú rásť ich firmám tým, že spĺňajú požiadavky na kritickú potrebu zrýchlenia výstavby, zníženie počiatočných nákladov na výstavbu, zvýšený výkon a životnosť konštrukcií, optimalizáciu celkových nákladov na životný cyklus a trvalo udržateľné riešenia.

Ceníme si:

 • Zdravie a bezpečnosť: Najdôležitejšou povinnosťou a úlohou každého v spoločnosti Tensar je zabezpečiť zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov.
 • Bezúhonnosť je prvoradá: To, čo hovoríme, robíme čestným a etickým spôsobom.
 • Tímová práca a rozmanitosť: Tímová práca a rozmanitosť ľudí a názorov nás poháňajú vpred a podporujú našu vášeň. Ľudia sú ocenení a očakáva sa ich neustály rozvoj. Ku každému pristupujeme férovo a názory každého človeka rešpektujeme.
 • Zodpovednosť: Zodpovednosť a rozhodnutia založené na faktoch sú základom našej kultúry pre dosahovanie požadovaných výkonov. Pracujeme na všetkých úrovniach organizačnej štruktúry, aby sme urýchlili výsledky.
 • Neustála inovácia: Neustála inovačná činnosť vychádza z prijímania nových nápadov a uplatňovania myslenia „rýchlo zlyhať / zlyhať lacno / zlyhať dopredu“ vo všetkom, čo robíme.
 • Zameranie na zákazníka: Naše myslenie je zamerané na zákazníka a riešenia zamerané na zákazníka sú základom nášho spoločného úspechu.

Inovácie a technológie

Náš cieľ je jednoduchý: kdekoľvek vidíme zemné práce v oblasti životného prostredia alebo pri rozvoji infraštruktúry, radi by sme videli aj riešenie Tensar. S týmto vedomím sa snažíme vyvíjať, zlepšovať, licencovať alebo získavať technológie, produkty, aplikácie alebo spoločnosti, ktoré rozširujú a zlepšujú našu schopnosť byť „jediným poskytovateľom“ pre technologické riešenia lokality. Inováciu považujeme za životnú miazgu organizácie a veríme, že neustále inovácie sú najlepším spôsobom, ako zvýšiť hodnotu pre našich zákazníkov prostredníctvom vyššej ziskovosti, efektívnosti a spoľahlivosti.

Každá z našich obchodných jednotiek je lídrom vo svojej oblasti. V skutočnosti sme v mnohých prípadoch nielen vytvorili trh, ale aj vyvinuli väčšinu dnes používaných aplikačných technológií. Snažíme sa počúvať potreby našich zákazníkov a predvídať ich, vytvárame inovatívne riešenia v tandeme s dnešnými modernými stavebnými potrebami. Naše obchodné tímy vynikajú v prezentácii hodnoty týchto nových technológií a toho, ako môžu riešenia Tensar poskytnúť našim zákazníkom definitívnu výhodu pri ich projektoch.

product-triax-580-580


Prehľad riešení

Tensar Corporation a jej dcérske spoločnosti sú poprednými poskytovateľmi technologicky pokrokových riešení pre rozvoj stavebných lokalít. Riešenia Tensar sú založené na pokročilých technológiách vystuženia zemín, ktoré zahŕňajú vysokovýkonné, patentované produkty a technológie. Náš sortiment zahŕňa geomreže Tensar a riešenia Geopier Intermediate Foundation®.

Geomreže Tensar sú vysoko účinné, odolné polymérové mrežové produkty vhodné pre stabilizáciu a vystuženie štrkovitých zemín. Sú ľahké a jednoducho sa s nimi manipuluje. Tento typ produktov je vhodný pre použitie na zvýšenie únosnosti podložia v mnohých typoch zemných konštrukcií, ako napríklad stabilizácia podložia pod cestou, železničných tratiach a iných oblastiach výstavby spevnených a nespevnených dopravných plôch vystavených zaťaženiu. Pre viac informácií o produktoch Tensar navštívte naše webové stránky.


Stacked Image 0

Členstvá a akreditácie

V spoločnosti Tensar sme hrdí na to, že sme korporátnymi členmi niekoľkých priemyselných  združení a odborných organizácií.

Vedúci tím

Spolu s produktmi najvyššej kvality má Tensar International Corporation aj výnimočný výkonný manažment. Naše firemné smerovanie je motivované lídrami v odvetví, ktorí inšpirujú k špičkovým výkonom na profesionálnej a osobnej úrovni.

 • Mike Lawrence - Chief Executive Officer, Tensar Corporation
 • Luc Mechelaere - President EH & Global Business Development
 • Dave Hickey - EVP Global Operations and Supply Chain
 • Mark Sherlock - VP Finance and Shared Services EH
 • Anna Taylor - Vice President of HR, EH
 • Chris Buchanan - Vice President of Commercial Excellence
 • Jacek Kawalec - Director of Technology EH
 • Andrew Curson - Global Director of Process & Product Technology