Odlišnosť spoločnosti Tensar

So spoločnosťou Tensar môžete svoj projekt realizovať s istotou, pretože vám umožníme dosiahnuť nákladovo efektívne, overené a premyslené riešenia. Naša špičková technológia, poháňaná inováciami, rieši najťažšie výzvy v oblasti stabilizácie podložia, vystužovania zemín a rozvoja lokalít

Nie sme len výrobca

V spoločnosti Tensar radi riešime problémy zemných konštrukcií pomocou inovatívnych a odolných riešení a delíme sa o túto vášeň s ostatnými. Sme tu, aby sme vás podporili osvedčenou technológiou, overenými úspechmi projektov a vyššou celkovou hodnotou, ktorá prináša overené úspory. Náš globálny tím a medzinárodná sieť distribútorov zabezpečujú lepšie skúsenosti s projektmi a konečné výsledky.

Prečo, ako a kto z Tensaru

Budujeme odolnú budúcnosť

Sme presvedčení, že na vytvorenie odolnejšej budúcnosti potrebuje svet sebavedomých projektantov a staviteľov, ktorí vedia,
ako dosiahnuť udržateľnosť. Aj keď sa zdá byť kontra intuitívne,
že ukladanie plastov do zeme by mohlo byť udržateľným riešením, nie všetky plasty sú súčasťou problému.

Environmentálne sociálne riadenie

Členstvá a akreditácie

V spoločnosti Tensar sme hrdí na to, že sme korporátnymi členmi niekoľkých priemyselných  združení a odborných organizácií.

Pripojte sa
k tímu Tensar

Nie sme len spoločnosť, sme tím inovátorov. Tensar je miesto, kde sa môžete realizovať od prvého dňa a váš prínos a názory majú význam v širšom meradle. Či už ste čerstvý absolvent vysokej školy alebo kariérny veterán, chceme ľudí s vášňou pre riešenie problémov a neustálu inováciu. Znie to ako by sme hľadali teba?


Stacked Image 0

Jedna spoločnosť, globálny dosah

Nachádzate sa v Spojenom kráľovstve a máte projekt na Blízkom východe? Žiaden problém. Spoločnosť Tensar je svetovým lídrom a expertom v oblasti geomreží. Náš globálny tím a medzinárodná sieť distribučných partnerov poskytujú podporu a poradenstvo bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.