Systém oporných múrov TensarTech® Mesa®

2Možnosti
sklonu čela
3Komponenty
systému
25Rokov
úspešných
projektov
  • Modulárny systém oporných múrov s tvárnicami na líci a príslušné komponenty a to všetko z jedného zdroja
  • Prísne testovaný na mimoriadny výkon a integritu
  • Osvedčené riešenie pre priemyselné, dopravné, obchodné a rezidenčné stavby
  • Esteticky univerzálny, aby sa prispôsobili škále dizajnových požiadaviek
  • Viac možností obloženia
Prehľad

Systémy oporných múrov TensarTech Mesa® poskytujú spoľahlivosť požadovanú projektantmi, efektívnu inštaláciu požadovanú zhotoviteľmi a estetickosť očakávanú majiteľmi a architektami.

Oporné systémy TensarTech Mesa ponúkajú ako estetickú príťažlivosť, tak aj štrukturálnu stabilitu a poskytujú ideálne riešenie pre takmer všetky dopravné, priemyselné, komerčné a rezidenčné aplikácie. Samozrejmosťou je dlhodobá trvanlivosť, zvýšená štrukturálne integrita, jednoduchá výstavba a to všetko za nižšie náklady ako ponúka väčšina alternatívnych možností výstavby múrov.

Systémové komponenty

Systém TensarTech Mesa od spoločnosti Tensar zahŕňa poradenstvo, školenia a technický servis od tímu odborníkov Tensar a poradenstvo na stavbe, ako aj tri špecifické produkty. Jedná sa o jednoosové geomreže Tensar (vyrobené z vysokohustotného polyetylénu s extrémne vysokou životnosťou a bez náchylnosti na koróziu), modulárne bloky Mesa (vysoká pevnosť, trvanlivé prefabrikované betónové tvárnice umožňujúce výstavbu skloneného alebo vertikálneho čela) a konektor Tensar Mesa - pre vytvorenie vysokopevnostného spoja medzi tvárnicami a výstužnou geomrežou.

TensarSOIL-WHT-(2).png

Návrhový softvér pre Systém oporných múrov TensarTech® Mesa®

Návrhový softvér TensarSoil umožňuje projektantom vytvárať návrh vystužených oporných múrov, svahov a mostných opôr.

Vyžiadajte si TensarSoil

Stacked Image 0

Riešenie z jedného zdroja

Komponenty systému TensarTech Mesa boli špeciálne navrhnuté tak, aby dokonale spolupôsobili s cieľom dosiahnuť optimálnu účinnosť a výkon. Betónové tvárnice s vysokou pevnosťou a nízkou absorpciou, konektory s vysokou strihovou pevnosťou a jednoosové geomreže Tensar vytvárajú systém vystužených oporných múrov, ktorý spĺňajú alebo prekračujú priemyselné štandardy. Skúsení inžinieri spoločnosti Tensar vám pomocou nášho sofistikovaného softvéru TensarSoil poskytnú kompletný servis; od bezplatných aplikačných odporúčaní až po kompletný návrh a dodávku materiálov.

Úplne pokojne - Výstavba bez rizika - Jednoducho a rýchlo

Systémy TensarTech Mesa nevyžadujú pri inštalácii modulárnych tvárnic žiadne ťažké zdvíhacie zariadenia, geometria vzájomného spojenia tvárnic umožňuje, že uloženie výstužnej geomreže a jej spojenie s betónovými tvárnicami si nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti. Zvyšná časť výstavby sú už len jednoduché zemné práce. Spravidla nie sú potrebné žiadne špeciálne základy, náklady na mobilizáciu sú minimálne a postup výstavby sa ľahko prispôsobí požiadavkám projektu. Spoločnosť Tensar vám na požiadanie poskytne podrobné stavebné výkresy ako súčasť projekčnej a dodávateľskej služby a v prípade potreby je k dispozícii pomoc na mieste. Žiadny rozruch, jednoduché a rýchle.

Esteticky všestranný

Výrazná geometria pohľadových betónových tvárnic TW1 umožňuje vytváranie vnútorných aj vonkajších oblúkov. Rohy, schody a ďalšie prvky sa ľahko vytvárajú. Na základe vašich estetických požiadaviek sa tvárnice TW1 môžu líšiť farbou a textúrou a môžu byť postavené múry, pri ktorých je možné kombinovať rôzne pohľadové prvky: architektonické možnosti sú takmer neobmedzené.