Systém TensarTech® RockWall™

70°-85° Rozsah sklonu líca
3Systém
z troch komponentov
50%Minimálna úspora objemu výplňového kameniva
v porovnaní
s tradičnou gravitačnou gabiónovou štruktúrou
  • Vystužený oporný systém s gabiónmi na líci – navrhnutý a dodávaný z jedného spoľahlivého zdroja
  • Atraktívny vzhľad gabiónov vyplnených horninou za nižšie náklady
  • Navrhnutý skúseným tímom spoločnosti Tensar
  • Prísne testované na stabilitu, trvanlivosť a únosnosť
Prehľad

Pre atraktívny vzhľad konštrukcie s oceľovým drôtom a kameňom ako pri tradičnom gabióne, ale spravidla za nižšie náklady ako gravitačná gabiónová konštrukcia, je TensarTech RockWall dokonalým riešením pre výstavbu mnohých vystužených oporných konštrukcií. 

Použitím úzkej gabiónovej konštrukcie na líci, s nižšími nákladmi na zásypovú zeminu (často získanou na mieste), vystuženým jednoosovými geomrežami Tensar vytvárajúcimi stabilný blok zeminy, prinášajú významnú úsporu nákladov a času na výstavbu.

Systémové komponenty

Pohľadové gabiónové koše zo zváraných pozinkovaných sietí boli špeciálne navrhnuté pre sklon čela od 70° do 85°. Pohľadové gabiónové koše sú bezpečne spojené s výstužnou geomrežou Tensar pomocou polymérového spojovacieho konektora bodkin, nespolieha sa iba na trenie, čo zabezpečuje, že konštrukcia zostane dlhodobo stabilná.

Systém TensarTech RockWall od spoločnosti Tensar zahŕňa poradenstvo, školenia a technický servis od tímu odborníkov Tensar, poradenstvo na stavbe, konštrukčné výkresy a inštalačný manuál (vrátane najmodernejšieho softvéru), ako aj dva konkrétne produkty. Jedná sa o výstužnú jednoosovú geomreže (nezávisle certifikovanú BBA), gabióny zo zváraných sietí a polymérový spojovací konektor bodkin.

TensarSOIL-WHT-(2).png

Návrhový softvér pre Systém TensarTech® RockWall™

Návrhový softvér TensarSoil umožňuje projektantom vytvárať návrh vystužených oporných múrov, svahov a mostných opôr.

Vyžiadajte si TensarSoil

Stacked Image 0

Riešenie z jedného zdroja

Komponenty systému TensarTech Rockwall boli navrhnuté špeciálne tak, aby spolupôsobili s cieľom dosiahnuť optimálnu účinnosť a výkon. Gabióny zo zváraných sietí ochránených galfanom, vysokopevnostné polymérové konektory a jednoosové geomreže Tensar vytvárajú systém pre výstavbu vystužených oporných múrov, ktorý spĺňa alebo prevyšuje priemyselné štandardy. Skúsení inžinieri spoločnosti Tensar vám pomocou nášho sofistikovaného softvéru Tensar Soil poskytnú všetko od bezplatných aplikačných odporúčaní až po kompletný návrh a dodávku materiálov.


Úplne pokojne - Konštrukcia bez rizika - Jednoduché a rýchle

Dodávatelia oceňujú konštrukčnú jednoduchosť systémov TensarTech RockWall. Výstavba čela si nevyžaduje žiadne zdvíhacie mechanizmy. Konštrukcia gabiónových košov uľahčuje ich uloženie a zachovanie geometrie čela, uloženie výstužnej geomreže a jej pripojenie k sieti gabiónového koša nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti. Zvyšná časť výstavby sú už jednoduché zemné práce. Spravidla nie sú potrebné žiadne nákladné základy, náklady na mobilizáciu sú minimálne a postup výstavby sa veľmi ľahko prispôsobí etapám projektu. Spoločnosť Tensar môže poskytnúť podrobné stavebné výkresy ako súčasť projekčných a dodávateľský služieb a v prípade potreby je k dispozícii aj pomoc priamo na stavbe.

Stavebné možnosti a vzhľad krajiny 

Bez ohľadu na to, či zväčšujete úžitkovú plochu alebo zvyšujete hodnotu majetku, systémy TensarTech RockWall dokážu vyriešiť vaše najnáročnejšie požiadavky pri výstavbe oporných múrov. Od stavby veľkých nosných stien až po malé, viacúrovňové záhradné inštalácie, TensarTech RockWall môže byť bez obáv kombinovaný s prírodným prostredím akéhokoľvek miesta.